Máme nový web aj testovacie balíky pre každého

  • 15.05.2018
  • 3 min. čtení

Webstránka Hacktrophy prešla v posledných dňoch redizajnom. Naším cieľom bolo vytvoriť pre vás prehľadnejší web s hodnotnejším obsahom.

Okrem domovskej stránky sa nového dizajnu dočkali aj sekcie Ako to funguje a Cenník. Novinkou sú aj nové balíky S, M, L a „Podľa seba“, ktoré spoločnostiam ponúkajú viac možností pri voľbe ich nového bug bounty programu.

Domovská stránka plná praktických informácií

Veľkou zmenou prešla najmä domovská stránka webu Hacktrophy.com. V novej verzii ponúka praktické informácie o IT bezpečnosti a bug bounty programoch. Nájdete tu zaujímavé fakty, vysvetlenie najčastejšie sa vyskytujúcich bezpečnostných zraniteľností, ale aj výhody bug bounty programov ako jednej z najefektívnejších možností testovania vašej bezpečnosti.

Za zmienku stojí rozhodne aj sekcia, ktorá opisuje fungovanie Hacktrophy a vysvetľuje, čo všetko môžu spoločnosti testovať formou bug bounty programov. Nechýba ani sekcia Kto stojí za Hacktrophy, v ktorej nájdete krátky preslov všetkých 3 zakladateľov prvej stredoeurópskej bug bounty platformy.

Ako funguje Hacktrophy?

Samostatná sekcia nášho webu – Ako to funguje? – ponúka pohľad na základné princípy testovania bezpečnosti pomocou bug bounty programov. Opisuje cyklus fungovania bug bounty programu Hacktrophy a prakticky ukazuje, z akých častí sa skladá zadanie bug bounty projektu.

V sekcii Na stiahnutie nájdete ukážky hlásenia o zraniteľnosti od etického hackera, prezentáciu projektu Hacktrophy, ako aj ukážku bug bounty projektu.

Nové balíky služieb s lepšími cenami

Pre našich klientov prichádza zásadná zmena v sekcii Cenník. Hacktrophy bude odteraz ponúkať spoločnostiam 4 balíky:

  • Balík S určený pre webstránky a mobilné aplikácie so základnou registráciou;
  • Balík M  vhodný pre zložitejšie firemné webstránky a mobilné aplikácie s registráciou a rôznymi kontaktnými formulármi;
  • Balík L  pre webstránky a mobilné aplikácie s väčším množstvom citlivých údajov ako platobné a účtovné dáta, zdravotné a projektové údaje či firemné know-how;
  • Balík „Podľa seba“  určený spoločnostiam, ktoré chcú mať svoj bug bounty program plne vo svojich rukách.

Prehľad toho, čo obsahujú nové balíky Hacktrophy, nájdete v Porovnávacej tabuľke.

Máte nejaké otázky týkajúce sa fungovania bug bounty platformy Hacktrophy alebo si chcete založiť váš vlastný bug bounty projekt? Neváhajte nás kontaktovať! Ďalšie praktické informácie týkajúce sa online bezpečnosti a bug bounty programov nájdete na našom blogu.

Newsletter

Novinky o IT bezpečnosti pre firmy

Chcete vaší firmu udržet bezpečnou? Přihlaste se k odběru našeho newslettera a dostávejte tipy a novinky ze světa online bezpečnosti.

Chci novinky